Convocatoria da Selección de Galicia para o Campionato de España de Ciclismo Escolar





Corredores seleccionados para os Campionatos de España de Ciclismo Escolar que se celebrarán do 7 ao 9 de xullo en Ávila:

DIEGO RODRIGUEZ VILARIÑO                                                 CAMBRE                                         CADETE

RUBEN DURAN FRAIS                                                              CARBALLO                                      CADETE

DANIEL SANIN SANCHEZ                                                     COMPOSTELANO                              CADETE

MIGUEL ANGEL MERA GALLEGO                                            PADRONES                                    CADETE

BRAIS GOMEZ CIMA                                                              PONTEAREAS                                   CADETE

 

ROI LOPEZ RODRIGUEZ                                                    COMPOSTELANO                              CADETE BTT

JORGE FERNANDEZ LORENZO                                                CORUXO                                     CADETE BTT

CARLOS CANAL BLANCO                                                         MACEDA                                     CADETE BTT

MARCO NUBE LEMA PEREZ                                                    MACEDA                                      CADETE BTT

 

ANTIA CRENDE LOPEZ                                                    CIDADE DE LUGO                             FÉMINA CADETE

ANA BELEN DOMINGUEZ ESTEVEZ                                      MARIN                                        FÉMINA CADETE

CARLA FERNANDEZ TORRES                                                MARIN                                         FÉMINA CADETE

UXIA REY MERA                                                                 REDONDELA                                   FÉMINA CADETE

PAULA FARALDO MORAL                                                    VIGUES                                        FÉMINA CADETE

 

ANDREA GARCIA ALVARES                                                CAMBRE                                        FÉMINA CADETE BTT

AIDA GONZALEZ PARENTE                                               MACEDA                                       FÉMINA CADETE BTT

ANTIA MARTINEZ FERNANDEZ                                         MACEDA                                      FÉMINA CADETE BTT

NOELA SAA CRESPO                                                          MACEDA                                       FÉMINA CADETE BTT

 

AROA MEDIAVILLA LENS                                                   CAMBRE                                         FÉMINA INFANTIL

CARLA MONTOIRO SUAREZ                                            NEGREIRA                                       FÉMINA INFANTIL

LAURA TENIENTE  PENA                                                  PADRONES                                     FÉMINA INFANTIL

CLAUDIA GARCIA SALGADO                                           REDONDELA                                   FÉMINA INFANTIL

 

RUBEN FANDIÑO FERNANDEZ                                 COMPOSTELANO                                    INFANTIL

BREOGAN DIZ VENCES                                                    MACEDA                                              INFANTIL

MARTIN GONZALEZ BLANCO                                         MACEDA                                             INFANTIL

MIGUEL RODRIGUEZ NOVOA                                      PONTEAREAS                                        INFANTIL