Convocatoria da Selección de Galicia para o Campionato de España de Ciclocrós en Pontevedra





A Selección de Galicia convoca a 35 ciclistas para disputar o Campionato de España de Ciclocrós en Pontevedra o 11 e o 12 de xaneiro. Á lista confeccionada polo seleccionador Guillermo Sande sumaranse os corredores máster que acaben entre os dous primeiros da súa categoría nos rankings finais da Copa Galicia, así como aqueles masters que se proclamaron campións autonómico o pasado 29 de decembro no Porriño.

NOME

CATEGORIA

EQUIPO

RICARDO MARTIN BUBA

CADETE

CORUXO

IVAN FERNANDEZ MARTINEZ

CADETE

BICI VERDE

ANDRE MARTINEZ RODRIGUEZ

CADETE

AVANZA

ALEX ESPERON CASAS

CADETE

POIO BIKE CLUB

ANDRES VALVERDE LEIROS

CADETE

VIGO-RÍAS BAIXAS

HUGO MARTINEZ PEREIRA

CADETE

AVANZA

 

 

 

LAURA MARIA MIRA JUAREZ

CADETE F.

CIUDAD DE PONTEVEDRA

UXIA SOTO ALVAREZ

CADETE F.

AVANZA

SARELA CONDE ALONSO

CADETE F.

MACEDA

CLAUDIA PEREZ VIÑAS

CADETE F.

CORBELO

SONIA DOMINGUEZ ESTEVEZ

CADETE F.

CAMBRE

VANIA GREGORES LOPEZ

CADETE F.

PONTEAREAS

MARTA GARCIA ALVAREZ

CADETE F.

CAMBRE

 

 

 

MIGUEL RODRIGUEZ NOVOA

JUNIOR

PONTEAREAS

ZOE DEL RIO COLLAZO

JUNIOR

XSM

ANXO CARRIL ROJAS

JUNIOR

CORUXO

JORGE FERNANDEZ LORENZO

JUNIOR

VIGO-RÍAS BAIXAS

DAVID FERNANDEZ PEREZ

JUNIOR

AVANZA

FABIAN RODRIGUEZ FERNANDEZ

JUNIOR

CAIMANES BETANZOS

BORJA GOMEZ MENDEZ

JUNIOR

PONTEAREAS

 

 

 

NOELA SAA CRESPO

F. JUNIOR

MACEDA

LAURA CAPA POUSADA

F. JUNIOR

ALEATA-FARTO

ZAIRA VILA GALLEGO

F. JUNIOR

CORUXO

AROA MEDIAVILLA LENS

F. JUNIOR

CAMBRE

YRAYA GROBA CORREA

F. JUNIOR

SALVATERRA DE MIÑO

AIDA GONZALEZ PARENTE

F. JUNIOR

MACEDA

 

 

ADRIAN BARROS RODRIGUEZ

SUB23

FROIZ

ANGEL MANEIRO RODRIGUEZ

SUB23

TOXO

OSCAR FERNANDEZ PAZ

SUB23

AVANZA

MARTA VILA GIRÁLDEZ

F. SUB23

CAMBRE

CARLA FERNANDEZ TORRES

F. SUB23

RIO MIERA-MERUELO

ANDREA GARCIA ALVAREZ

F. SUB23

MACEDA

ZAIDA GONZALEZ MARTINEZ

F. SUB23

O ROSAL

SAUL LOPEZ ALVAREZ

ELITE

MACEDA

DANIEL LOPEZ PARADA

ELITE

CAMBRE