Preselección para o Campionato de España de Ciclismo Escolar





Corredores preseleccionados para os Campionatos de España de Ciclismo Escolar que se celebrarán do 7 ao 9 de xullo en Ávila. A vindeira semana coñecerase a listaxe definitiva:

DAVID FERNANDEZ PEREZ                                                 AVANZA                                            BTT    CADETE
XOEL MONTES VARELA                                                      AVANZA                                             BTT    CADETE
IVAN CADAVEIRA LIÑARES                                           CAIMANES BETANZOS                          BTT    CADETE
ROI LOPEZ RODRIGUEZ                                                  COMPOSTELANO                                BTT    CADETE
JORGE FERNANDEZ LORENZO                                          CORUXO                                            BTT    CADETE
CARLOS CANAL BLANCO                                                   MACEDA                                            BTT    CADETE
HUGO VAZQUEZ PATO                                                      MACEDA                                             BTT    CADETE
MARCO NUBE LEMA PEREZ                                              MACEDA                                            BTT    CADETE


SARA EREA GARCIA LOUSA                                            BETANZOS                                           BTT    CADETE FÉMINA
ANDREA GARCIA ALVAREZ                                              CAMBRE                                              BTT    CADETE FÉMINA
AIDA GONZALEZ PARENTE                                             MACEDA                                              BTT    CADETE FÉMINA
ANTIA MARTINEZ FERNANDEZ                                      MACEDA                                              BTT    CADETE FÉMINA
NOELA SAA CRESPO                                                       MACEDA                                               BTT    CADETE FÉMINA


DIEGO RODRIGUEZ VILARIÑO                                     CAMBRE                                              CARRETERA    CADETE
RUBEN DURAN FRAIS                                                  CARBALLO                                           CARRETERA    CADETE
ADRIAN LOPEZ MUNIN                                              COMPOSTELANO                                CARRETERA    CADETE
DANIEL SANIN SANCHEZ                                           COMPOSTELANO                                CARRETERA    CADETE
BORJA LORENZO PEREIRO                                          NORINVER                                          CARRETERA    CADETE
MIGUEL ANGEL MERA GALLEGO                               PADRONES                                         CARRETERA    CADETE
BRAIS GOMEZ CIMA                                                    PONTEAREAS                                      CARRETERA    CADETE
MANUEL RODRIGUEZ ALONSO                                PONTEAREAS                                        CARRETERA    CADETE
RAUL RODRIGUEZ CRUZ                                           REDONDELA                                         CARRETERA    CADETE


ANTIA CRENDE LOPEZ                                              CIDADE DE LUGO                               CARRETERA    CADETE FÉMINA
MARIA CERQUEIRO GONZALEZ                              CIDADE DE LUGO                               CARRETERA    CADETE FÉMINA
CARLA FERNANDEZ TORRES                                          MARIN                                           CARRETERA    CADETE FÉMINA
IREA VILLA RODRIGUEZ                                                O ROSAL                                          CARRETERA    CADETE FÉMINA
UXIA REY MERA                                                            REDONDELA                                     CARRETERA    CADETE FÉMINA
ALBA CERNADAS ESTEVEZ                                             TEIS                                                 CARRETERA    CADETE FÉMINA
JESSICA SUEIRO FERNANDEZ                                      VIGUES                                              CARRETERA    CADETE FÉMINA
PAULA FARALDO MORAL                                            VIGUES                                              CARRETERA    CADETE FÉMINA

ANA BELÉN DOMÍNGUEZ ESTÉVEZ                             MARIN                                             CARRETERA     CADETE FÉMINA


FABIAN RODRIGUEZ FERNANDEZ                    CAMBRE                                                      CARRETERA    INFANTIL
JORGE ZAS MARIÑO                                          COMPOSTELANO                                        CARRETERA    INFANTIL
RUBEN FANDIÑO FERNANDEZ                       COMPOSTELANO                                         CARRETERA    INFANTIL
BREOGAN DIZ VENCES                                      MACEDA                                                      CARRETERA    INFANTIL
MARTIN GONZALEZ BLANCO                           MACEDA                                                      CARRETERA    INFANTIL
MARTIN REY VAZQUEZ                                      PADRONES                                                 CARRETERA    INFANTIL
MIGUEL RODRIGUEZ NOVOA                          PONTEAREAS                                              CARRETERA    INFANTIL
ALEXANDRE GARCIA SALGADO                       REDONDELA                                               CARRETERA    INFANTIL
ISMAEL MARTINEZ PEREIRA                            REDONDELA                                                CARRETERA    INFANTIL


AROA MEDIAVILLA LENS                                      CAMBRE                                                CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
SONIA DOMINGUEZ ESTEVEZ                              MARIN                                                  CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
CARLA MONTOIRO SUAREZ                               NEGREIRA                                              CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
JOSEFA GARCIA ALVAREZ                                   NEGREIRA                                              CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
LAURA TENIENTE PENA                                     PADRONES                                             CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
CLAUDIA GARCIA SALGADO                             REDONDELA                                          CARRETERA    INFANTIL FÉMINA
LAURA ALONSO GONZALEZ                              SPOL                                                      CARRETERA    INFANTIL FÉMINA